PŘIHLÁŠENÍ REGISTROVANÉHO UŽIVATELE

Registrovaní uživatelé systému mohou nahlížet do ceníku a objednávat zboží v sekci Klenotnických polotovarů.

ŽÁDOST O REGISTRACI UŽIVATELE

Pokud chcete objednávat zboží v kategorii Klenotnických polotovarů, použijte následující formulář. Žádost o registraci bude zpracována naším zástupcem a budete kontaktován(a) během následujících dnů.

Odesláním registračního formuláře potvrzujete, že jste seznámen(a) s podmínkami ochrany osobních údajů.

VYHLEDÁVÁNÍ

Vyhledejte zboží podle názvu, čísla produktu nebo popisu.

Investiční zlato je chytré řešení budoucnosti

O investičním zlatě

Zlato je pro Vás finanční jistota. Jak historie mnohokrát ukázala, je zlato nejlepší ochranou před finanční katastrofou a spolehlivě pomáhá zmírnit dopady ekonomických krizí. I v případě astronomické inflace nebo rozpadu finančního trhu poskytuje zlato dostatečné bezpečí a jistotu.

 

Se zlatem se obchoduje 24 hodin denně. Zlato je univerzální celosvětová „měna“, kterou můžete prodat kdykoliv a kdekoliv na světě. Podle většiny světových finančních analytiků je investiční zlato spolehlivý produkt k uchování hodnot.

 

S účinností od 1.7.2006 vstoupila v platnost směrnice Rady Evropského společenství, která upravuje zvláštní režim pro investiční zlato. Investiční zlato jsou cihličky vyrobené z ryzího zlata, uváděné na trhy zlata pouze oprávněnými rafineriemi. Toto investiční zlato se prodává bez DPH.

 

Co nabízíme

SOLITER, a.s., nabízí jako investiční zlato cihličky o hmotnosti 1g, 5g, 10g, 20g, 1oz, 50g, 100g, 250g, 500g a 1kg.

 

Zlaté slitky dovážíme primárně od švýcarského výrobce Argor Heraeus SA, Heraeus a Valcambi. Výjimečně se v našem prodeji mohou objevit slitky i od jiných výrobců, jak například PAMP, Heimerle Meule, Münze Österreich. Všechny prodávané značky splňují zákonné parametry pro investiční zlato , jsou hodnotově rovnocenné a ve vyobrazení jsou uvedeny pro grafické (designové) porovnání. Objednávat konkrétní značku je možné pouze u položek na skladě. U objednávek mimo skladové zásoby (zboží "na cestě" nebo "na dotaz") není v současné době značka garantována. Každý slitek je opatřen certifikátem. Na slitku je logo výrobce, váha slitku, materiál a ryzost, punc výrobce a číslo slitku. Všechny informace jsou uvedeny u každého slitku v katalogu.

 

investiční cihla

investiční slitky VALCAMBI

 

 

Podívejte se též na přehledný ceník.

Kde můžete investiční zlato nakoupit a vyzvednout?

Investiční zlato v podobě zlatých cihliček můžete zakoupit:

Pokud objednáte investiční zlato v e-shopu, můžete si vybrat kteroukoliv prodejnu pro vyzvednutí zakoupeného zlata nebo si dohodnout jiný způsob doručení.

 

Dotazy a informace Vám poskytneme na těchto telefonních číslech:

602 462 582

483 347 503

483 347 515


 

Au

SOLITER, a.s. - Nádražní 148/10, 46601 Jablonec nad Nisou, Czech Republic